Bateria do laptopa wymiary

Wymiana baterii w laptopie to coś, przed czym każdy użytkownik będzie musiał wcześniej czy później stanąć. Bez baterii traci się na mobilności, a sprzęt musi cały czas być przypięty do najbliższego gniazdka. Dobranie odpowiedniej baterii nie jest dużym problemem. Wszystkie techniczne parametry muszą się ze sobą zgadzać. Możliwym jest zakup wariantu, który będzie miał znacznie więcej mocy niż oryginalna bateria. Większa pojemnościowo bateria to więcej cykli ładowania, dłuższa żywotność sprzętu oraz powrót do mobilnej normalności, do której jest się przyzwyczajonym.

Wymiary baterii

Każda bateria musi być fizycznie kompatybilna z posiadanym sprzętem. Większe baterie (te o większej pojemności), mogą czasem dodatkowo podnosić laptop i lekko wystawać. Nie jest to koniecznie wada. Jeśli laptop znajduje się trochę nad powierzchnią i nie przylega do niej całkowicie na płasko to cyrkulacja powietrza jest lepsza. W rezultacie bateria mniej się grzeje, a przewody wentylacyjne pozostają drożne.

Green Cell Ultra

Bateria o większych wymiarach i większej pojemności może przynieść laptopowi wiele pobocznych korzyści podczas użytkowania. Doskonałym przykładem są baterie Ultra od Green Cell. Charakteryzują się one ponad 50% większą pojemnością niż oryginalne modele. Baterie od GC zostały specjalnie zaprojektowane, by sprostać potrzebom najbardziej wymagających użytkowników. Są one nowoczesnym rozwiązaniem zarówno dla laptopa biurowego jak i prywatnego. 50% Więcej mocy pomoże w osiągnięciu lepszej wydajności w pracy oraz przedłuży rozrywkę. Wysokowydajne ogniwa Panasonic pozwalają na zmagazynowanie większej ilości energii niż w standardowych bateriach. Baterie z serii Ultra są dodatkowo wyposażone w szeroki pakiet zabezpieczeń między innymi przed przeładowaniem oraz głębokim rozładowaniem. W rezultacie żywotność baterii znacznie się wydłuża, a użytkownik może odpuścić sobie częste wymiany jak i zredukować liczbę powstających elektro śmieci.  Baterie te zachowują swoją funkcjonalność nawet mimo przebytych 1000 i więcej cykli ładowania.  Praktycznie żadna bateria na rynku nie jest w stanie pochwalić się takimi osiągami.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, bateria jest w pełni kompatybilna z wieloma modelami laptopów dostępnych na rynku. Nowoczesna elektronika sterująca sprawia, że przepływ danych między baterią, a laptopem jest niezakłócony, dzięki temu do użytkownika trafiają bardziej akuratne dane.Baterie Ultra to nie tylko pojemność, ale również bezpieczeństwo i długi czas użytkowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.