Brak portów w MacBooku

Sprzęt od Apple to innowacje, jakość oraz czasem nieprzemyślane wady konstrukcyjne. Najnowsze MacBooki PRO charakteryzują się wyjątkowo wysokimi osiągami oraz nowym zestawem problemów dla użytkownika. MacBook posiada 4 porty USB –C jednak niewielu użytkowników nie ma aż tyle sprzętu kompatybilnego z tym standardem. W rezultacie pojawia się problem co i do czego podłączyć. Rozwiązaniem są przejściówki, jednak ich cena jest w stanie mocno uderzyć po kieszeni. Do tego dochodzi wieczne przepinanie sprzętu i priorytetyzowanie co podłączyć najpierw. Można jednak tego uniknąć, dzięki hubowi/stacji dokującej od Green Cell.

Jeden port zmienia się w wiele

GC HUB Connect60 wprowadzi funkcjonalność każdego MacBooka na zupełnie nowy poziom. Adapter ten zmieni 2 porty USB – C w 8 najpotrzebniejszych (Thunderbolt 3, USB-C, 3x USB-A, HDMI, czytnik kart SD i microSD). Dzięki temu możliwym stanie się obsługa wielu różnorodnych sprzętów jednocześnie. Zgrywanie zdjęć, transfer danych na dyski zewnętrzne, ładowanie telefonu, praca na drugim monitorze – wszystko to będzie w zasięgu ręki dzięki Connect60.

Metalowa obudowa stacji dokującej jest idealnie wyprofilowana w efekcie doskonale się dopasowuje do powierzchni MacBooka nie powiększając jego rozmiarów. Dodatkowa antypoślizgowa powłoka zapewnia wyjątkową odporność na uszkodzenia i stabilność.  Connect60 został stworzony do pracy z MacBookami wyposażonymi w dwa porty USB Type C: MacBook Air 13” (2018 / 2019), MacBook Pro 13” / 15” (2016 / 2017 / 2018 / 2019).

GC Connect60 został zaprojektowany tak, aby idealnie współgrać z konstrukcją najnowszych ultrabooków marki Apple. Rozstaw portów USB-C, dokładnie wyprofilowana krawędź oraz jego elegancki design sprawiają, że HUB staje się jednością z Twoim MacBookiem. Ciesz się jego funkcjonalnością jednocześnie nie odczuwając jego obecności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.