Więcej możliwości dzięki hubom

Laptop to morze możliwość, ale i również pewne ograniczenia. Nie zawsze da się do niego podłączyć wszystko, co by się chciało oraz co jest niezbędne. Dzisiejsza praca i rozrywka często wymaga operowania wieloma urządzeniami peryferyjnymi jak np. dodatkowe monitory, czy kontrolery, na które często brakuje portów w laptopie. Rozwiązaniem, z którego korzysta coraz więcej osób są HUBy. Są to adaptery, które umożliwiają rozgałęzienie jednego gniazda USB – C na kilka dodatkowych portów. W rezultacie można podłączyć wiele pobocznych sprzętów i z nich korzystać, jak i je naładować. Huby to niewielka inwestycja, biorąc pod uwagę szeroką gamę korzyści, jakie przynoszą. Dzięki adapterom miejsce pracy zmienia się w prawdziwe stanowisko dowodzenia.

Karty SD, HDMI i wiele innych

Do adaptera można podłączyć wiele sprzętów. HUB USB-C Green Cell 7 portów do Apple MacBook Pro, Dell XPS, Lenovo X1 Carbon i innych to inwestycja, która szybko się zwróci I to na wielu poziomach. Rozszerza on jeden port USB-C na 7 dodatkowych portów do wygodnej pracy oraz multimedialnej rozrywki. Dostępne porty: USB Type C PD (87W), USB 3.0, 2xUSB 2.0, HDMI (4K 30Hz, FullHD 60Hz), microSD, SD. Szybkie ładowanie telefonu oraz zasilanie komputera przez HUB w technologii pass-through dzięki Power Delivery (PD). Wsparcie Samsung DeX pozwoli również zamienić kompatybilny telefon w komputer. Kompatybilność z każdym laptopem wyposażonym w USB-C, m.in: Apple MacBook 12, Pro 13, Pro 15 (2016, 2017), Asus ZenBook 3, Dell XPS 13/15, MateBook X Pro, Lenovo ThinkPad X1 Carbon, Yoga, Microsoft Surface Book 2.

Jest to HUB, który całkowicie zmieni codzienne doświadczenia w korzystaniu z laptopa zarówno w domu jak i w firmie. Jest on idealnie wyprofilowany, dzięki czemu nie powiększa gabarytów sprzętu i wpasowuje się w nowoczesną stylizację laptopa. W efekcie nie tworzy się z laptopa nieporęcznej cegły i nie traci na ergonomii.

Zapraszamy do sklepu Świat Baterii, gdzie znajdziecie zarówno huby, jak i wiele innych urządzeń, które pozwolą pełniej wykorzystać potencjał technologiczny swojego laptopa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.