Baterie PRO i ULTRA od Green Cell

Brak energii w laptopie staje się coraz wyraźniejszym problemem? Sprzęt trzeba trzymać dłużej na kablu i nie można odejść z nim za daleko od gniazdka? Są to oznaki, że zbliża się czas do zainwestowania w nową baterię. Bateria do laptopa nie jest dużym wydatkiem, jednak nie można działać tutaj na tak zwane szybko, tylko sytuację dokładnie przemyśleć. Wzięcie pod uwagę zapotrzebowania energetycznego laptopa, częstotliwości jego użytkowania oraz czynności na nim wykonywanych pozwoli dopasować lepszą i wydajniejszą baterię.

PRO i ULTRA

Na rynku istnieje całe mnóstwo baterii do laptopów. Niezorientowany użytkownik może w efekcie bardzo szybko się zagubić i nie trafić z wyborem. Najlepiej jest się kierować w stronę producentów, którzy znani są z dostarczania wysokiej jakości produktów. Uniknie się dzięki temu niespodzianek oraz zawodów związanych np. z deklarowaną pojemnością.

Na rynku sporą popularność zdobywają baterie z serii PRO i ULTRA od Green Cell, które charakteryzują się zwiększoną pojemnością w porównaniu do tradycyjnych baterii do laptopa. Baterie z serii PRO mają ogniwa od Samsung SDI o zwiększonej gęstości, są one w efekcie zdolne wydłużyć działanie sprzętu oraz zapewnić użytkownikowi więcej mobilności. Baterie z tej serii zostały zaprojektowane w ten sposób, by spełniać technologiczne wymogi różnych modeli laptopów. Jest to dodatek dedykowany, który daje pewność, że laptop otrzyma dokładnie to czego potrzebuje. Kompatybilność w tym przypadku jest zapewniona, a przeskok energetyczny stanie się szybko odczuwalny.

Więcej mocy

Podobnie jest w przypadku baterii od Green Cell z serii ULTRA. Są to wysokowydajne baterie charakteryzujące się prawie 50% większą pojemnością niż tradycyjne warianty. W rezultacie można spokojnie spuścić laptop z energetycznej, kablowej smyczy. Zastosowanie ogniw od Panasonic pozwala na skupienie w baterii dużo większego ładunku energii.

Kompatybilna bateria to dodatek, który się szybko zwróci. Dzięki bateriom PRO i ULTRA możliwym będzie wykorzystanie więcej z potencjału laptopa i wyniesienie jakości pracy oraz rozrywki na nowy (dłuższy) poziom. Są to opcje, obok których nie warto jest przechodzić obojętnie, szczególnie, jeśli nowa bateria jest potrzebna na tak zwane wczoraj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.